WYŚCIGI, REJSY, ŻEGLARSTWO RODZINNE

K1 – NEED FOR SPEED

TOPCAT K1 to flagowy i największy katamaran we flocie TOPCAT. Ten 18-stopowy katamaran jest jednym z najszybszych katamaranów bez mieczy. Łączy w sobie innowacyjny design i wyższość w wyrafinowanej i prostej koncepcji.

SPORTOWY, SZYBKI, NIEZAWODNY.

K2X – ATHLETIC ALLROUNDER

Jeśli żeglujesz sam, w parze lub z całą czwórką rodziny lub przyjaciół – ten katamaran floty TOPCAT będzie Twoim niezawodnym towarzyszem. Wysoki kształt kadłuba zapewnia dużą wyporność, a przestrzeń na pokładzie zapewnia wysoki komfort – zarówno podczas rejsu, jak i na najwyższych obrotach.

TOPCAT K2X pływa szybko, bezpiecznie i stabilnie. Wyposażenie dodatkowe, takie jak prostownik i bosak, sprawia, że 17-stopowy katamaran po wywróceniu się może być wyprostowany przez jedną osobę.

INDYWIDUALNY, PROSTY, ZWINNY

K3X – PERFORMANCE

Nowy TOPCAT K3X to najbardziej innowacyjny model z nowej serii X: Nowe kadłuby typu wave piercer w połączeniu z wysokim i wąskim grotem dają w efekcie niezrównaną zwrotność i zwinność jak na katamaran bez sztycy.

Łatwy do wytrymowania w każdej chwili, K3X zachowuje równowagę pomiędzy wystarczającą powierzchnią żagla do żeglugi przy lekkim wietrze a mocnym, ale zawsze kontrolowanym doświadczeniem przy silnym wietrze.

NIESKOMPLIKOWANY, PRZYJAZNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH, MOBILNY

K4X – EXTREME FUN

TOPCAT K4X to prosta żeglarska zabawa w najwyższej jakości za niecałe 10.000 Euro. Umieść go na dachu swojego samochodu i poczuj wakacje! Żeglowanie przy dużej ilości wody i zmodernizowanym z większą powierzchnią żagla w sportowym stylu w trapezie – ten mały katamaran pokazuje wszystkie te oblicza.

Dzięki swoim rozmiarom i niewielkiej wadze TOPCAT K4X jest idealną łodzią dla początkujących, którzy szukają prostej, ale indywidualnej zabawy żeglarskiej. 115-kilogramowa łódź oferuje bezproblemową obsługę podczas montażu, wodowania i prostowania łodzi po wywróceniu -i to tylko przez jedną osobę.

NOWOCZESNE, PROSTE ŻEGLARSTWO

AVANTI

Żeglarstwo nie musi być skomplikowane. Nowy TOPCAT AVANTI redukuje żeglowanie katamaranem do tego, co najważniejsze: radości z żeglowania.

Na premierę produktu, AVANTI będzie dostępny z jasnoniebieskimi kadłubami i klasycznymi białymi żaglami First Edition. Od połowy 2023 roku będą wtedy dostępne również kolorowe żagle w jaskrawych odcieniach.